Jesteśmy rdzennymi Góralami, przez których tradycje są niezmiennie kultywowane i bardzo szanowane. Kochamy nasz region i cieszymy się, że możemy uczestniczyć w poznawaniu go przez Gości z innych części Polski oraz zagranicy. To, co możemy dać od siebie to nienagannie przygotowane pokoje noclegowe, wspaniały, domowy klimat w Willi oraz miłą obsługę i pomoc. Ponadto, nasza Willa znajduje się w zacisznej dzielnicy Poronina, otoczona innymi górskimi domami, w których rodziny, podobnie jak i my, szczycą się swoim pochodzeniem i częścią swej kultury. Mieszkając u nas, zobaczycie jak wygląda nasza codzienność, usłyszycie nasz góralski język i w pełni poczujecie uroki życia na Podhalu. Zapewniamy, że będziecie oczarowani!

Pozwól się ugościć

Odkrywaj Podhale, ciesząc się urlopem w zacisznym miejscu.

 

Tytułowa gościnność to nasz atut i recepta na sukces. Nasi Goście wracają do nas dlatego, że traktujemy ich wyjątkowo. Doceniają także fakt, że z naszej Willi rzut beretem do ciekawych  i atrakcyjnych turystycznie miejsc:

→ Wyciąg narciarski Galicowa Grapa

→ Termy Chochołowskie

→ Kompleks narciarski w Białce Tatrzańskiej

→ Muzeum Szymanowskiego

→ Gubałówka

Te i wiele innych atrakcji dzieli od nas zaledwie kilka kilometrów, które łatwo i szybko można pokonać dzięki objazdowej drodze, pozwalającej uniknąć uciążliwe korki jakie tworzą się w sezonie.

Zawsze chętnie też służymy pomocą i radą co do tego gdzie warto się udać w  naszym rejonie.

do wszystkiego!

Z nami masz dostęp

Kto na urlopie chce zawracać sobie głowę przygotowaniem śniadań, szukaniem restauracji czy zamawianiem gotowych dań z nieznanych miejsc?

Urlop to odpoczynek od pracy ale nie należy brać wolnego od zdrowego odżywiania się! Dlatego właśnie poza standardową ofertą noclegu oferujemy też przygotowanie różnorodnych, zdrowych i smacznych posiłków. W ofercie dodatkowo:

 

→  BB (pobyt ze śniadaniem)

Podane w formie bufetu, urozmaicone i świeżo przygotowane śniadanie, które zaspokoi głód i kubki smakowe tak dorosłych, jak i młodszych Gości naszej willi. Urlop w górach zawsze wymaga sił i energii, dlatego warto zadbać o ich uzupełnienie już z samego rana!

 

→  HB (nocleg ze śniadaniem oraz obiadokolacją)

W ciągu wyczerpującego dnia wypełnionego zwiedzaniem, narciarstwem lub inną formą rekreacji, ciężko czasem o wyszukanie odpowiedniego miejsca na obiad. Przyjemnie natomiast wrócić do ciepłego i przytulnego lokum, które na czas urlopu staje się Twoim domem. Gościna u Maryny oferuje to, czego w tradycji góralskiej nie może zabraknąć - ciepły, domowy i bogaty w składniki odżywcze obiad, który zachwyci smakiem oraz tradycyjnym sposobem przyrządzenia go.

Bo urlop musi być beztroski

Gościna u Maryny od kuchni

ZOBACZ OFERTĘ

ZOBACZ OFERTĘ

HB- śniadanie i obiadokolacja

od 250 zł/noc

Sylwester 2022/23 HB

Oferty specjalne

ZOBACZ OFERTĘ

ZOBACZ OFERTĘ

BB- śniadanie

od 200 zł/noc

Sylwester 2022/23 BB

ZOBACZ OFERTĘ

ZOBACZ OFERTĘ

HB- śniadanie i obiadokolacja

od 200 zł/noc

Boże Narodzenie 2022

REGULAMIN